مجموعه …  شما را به خرید بهترین محصولات انواع زالو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش شگفت انگیز زالوی سوزنی درجه یک

زالوی سوزنی

زالوی سوزنی که به علت اندازه اش معروف به زالوی سوزنی است در درمان امراض پوستی نقش دارد. در ادامه به بررسی فروش شگفت انگیز زالو سوزنی درجه یک میپردازیم.
انواع زالوهای طبی برای درمان بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرند،اما با توجه به بیماری باید زالوی مورد نظر انتخاب شود،زالوی کوچکی مانند زالوی سوزنی برای نقاط حساس مانند پشت پلک و دهان استفاده می شود.

زالوی سوزنی

فروش شگفت انگیز زالوی سوزنی درجه یک

قیمت زالوی سوزنی بستگی به این دارد که در چه فصلی اقدام به خرید کرده اید،اگر در فصل زمستان این تصمیم را گرفته اید باید هزینه ی بیشتری بپردازید زیرا در فصل زمستان جانور کمیاب می شود و بالطبع هرینه ی خرید بالاتر می رود.
برای خرید زالو با قیمتی مناسب اولا در فصل مناسب خرید خود را انجام دهید،ثانیا خرید عمده انجام دهید. با خرید ارزان تر می توانید فروش شگفت انگیزی داشته باشید ضمن اینکه توجه داشته باشید زالوی سوزنی که خریداری می کنید درجه یک باشد تا فروش موفق تری داشته باشید.

نقش زالو در طب سنتی

طب سنتی تنها به داروها اکتفا نمی کند و از روش های درمانی دیگری نیز کمک می گیرد. زالو درمانی با قدمتی بسیار طولانی،حدود 1500 سال پیش از تولد حضرت مسیح و منصوب به مصر یکی از موثرترین روش ها زالو درمانی است.
در گذشته نیز با توجه به فرهنگ و آدا و رسوم هر منطقه روش های درمانی متفاوتی از جمله حجامت،زالو درمانی،آب درمانی،ماساژ درمانی و… مورد استفاده قرار می گرفته.

زالوی سوزنی

بیماری های شایع زالو

در صورتی که قصد پرورش زالو را دارید باید به خوبی بیماری ها و علائم آنها را بشناسید. زالوهای سوزنی به علت کوچک بودن بیشتر در معرض بیماری هستند.
از شایع ترین علائم بیماری ها به موارد زیر میتوانیم اشاره کنیم :

 1. تورم سر
 2. پوشش لزج سفید روی پوست
 3. قرمزی لبه های سر زالو
 4. حالت شل و آویزان پوست
 5. بوی تعفن
 6. پوست رنگ پریده
 7. سفتی عضلات

زالوی سوزنی

بیمار شدن زالوها دلایل مختلفی میتواند داشته باشد،مثلا :

 1. هنگامی که میزان آمونیاک در آب افزایش یابد
 2. آب تغییرات دمایی داشته باشد
 3. حمله ی قارچ ها به زالوها
 4. تعویض نکردن آب آکورایوم به موقع
 5. سطح نیترات بالا
 6. بیماری های باکتریایی

ممکن است ابتلای یکی از زالوها به بیماری سایر زالوها را درگیر و بیمار کند. زالوهای سالم و مرغوب را از ظاهر نیز می توان تشخیص داد این تشخیص ظاهری هم به کسانی که پرورش زالو دارند و هم به کسانی که قصد خرید انواع زالو دارند کمک فراوانی می کند.

من در حوزه انواع زالو مشغول به کار هستم

مجموعه …  شما را به خرید بهترین محصولات انواع زالو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *