احتکار پوشک بچه ساده در تهران

پوشک های قابل شستشو در واقع تفاوت چندانی با پوشک بچه ساده ندارند. ادرار و مدفوع می کند، لباس ها را تمیز و خشک نگه می دارد و هر چند ساعت یکبار باید تعویض شود.

فقط شما پوشک یکبار مصرف را پرتاب می کنید، نام آن گویای همه چیز است، پس از استفاده دور. و پوشک قابل شستشو را که نامش گویای همه چیز است، در سبد لباسشویی بیندازید.

خوشبختانه ماشین های لباسشویی امروزی بسیار خوب هستند و پوشک های قابل شستشو را بدون زحمت شستشو می دهند.

ساخت پوشک قابل شستشو
پوشک قابل شستشو به طور کلی از سه قسمت تشکیل شده است:

داخلی جاذب
یک نمای بیرونی ضد آب

درج یکبار مصرف اگر نمی‌خواهید مدفوع کودک، کودک نوپا یا کودک نوپا در ماشین لباس‌شویی خود بیاید، این درج یک افزودنی مهم است.

درج یک غشای نازک است که در بالای پوشک قرار می‌دهید، نزدیک‌ترین نقطه به باسن فرزندتان.

اگر کودک شما مدفوع کند، بیشتر مدفوع به آن درج می رسد. هنگام تعویض، می توانید به راحتی آن درج را از پوشک بردارید و ملحفه را با مدفوع و همه چیز در زباله ها بیندازید.

درست مانند یک پوشک یکبار مصرف کثیف. اگر کودک شما فقط ادرار کرده است، می توانید به سادگی آن را داخل پوشک بگذارید و پوشک را با درج در سبد لباسشویی بیندازید.

بیشتر کاسه ها در برابر شستن 5 یا 10 بار بسیار مقاوم هستند و به همین دلیل است که نباید آنها را در توالت شستشو دهید. آنها به طور کلی تجزیه پذیر هستند، اما زمان زیادی برای انجام این کار نیاز است. ضمناً بهتر است از شست و شوی اینسرت های بامبو خودداری کنید، زیرا در شستشو تبدیل به تار می شوند.

علاوه بر درج های یکبار مصرف که در بالا ذکر شد، درج های قابل شستشو نیز وجود دارد. اینها اغلب از پشم گوسفند، زغال چوب بامبو یا ابریشم ساخته می شوند. درج های قابل شستشو ساخته شده از پشم گوسفند یا زغال چوب بامبو احساس خشکی به باسن کودک شما می دهد، حتی اگر پوشک آن خیس شده باشد. به دلیل ساختار نرم و تا حدی مودار، مدفوع سفت شما در بالای توالت به راحتی این درج ها را تکان می دهد.

با این حال، این کار با مدفوع نازک یا چسبنده بسیار دشوارتر است، سپس باید خراش دهید یا آبکشی کنید. درج های ابریشمی برای کودکان با پوست بسیار حساس بسیار مناسب است. در اینجا نیز به راحتی مدفوع سفت را تکان می دهید. عیب درج های ابریشمی این است که همیشه باید با دست شسته شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.