با مصرف سرکه انگور صنعتی چاقی خود را از بین ببرید

کلمه سرکه از کلمات لاتین  گرفته شده است و هزاران سال است که استفاده می شود. اکثر مردم آن را در سس های سالاد یا سس مصرف می کنند. با این حال، برای بسیاری از موارد استفاده شده است. سرکه انگور صنعتی یکی از هدایای عالی طبیعت است – یک محصول طبیعی واقعی.

هر نوشیدنی  چه از سیب، انگور، خرما، برنج یا شکر سفید ساده تهیه شده باشد، پس از قرار گرفتن در معرض هوا به طور طبیعی به سرکه تبدیل می شود.

این باکتری های موجود در هوا هستند که الکل موجود در سیب، انگور را به اسید استیک تبدیل می کنند و به سرکه طعم تند ترش می دهند.
تاریخچه سرکه در حدود 5000 سال قبل از میلاد شروع می شود. زمانی که بابلی ها از میوه درخت خرما برای تهیه سرکه استفاده می کردند.

آنها از آن به عنوان منبع غذایی و به عنوان نگهدارنده یا ترشی استفاده می کردند. بقایای سرکه در کوزه های مصر باستان یافت شده است که به 3000 سال قبل از میلاد برمی گردد.

در زمان های کتاب مقدس، سرکه برای طعم دادن به غذاها، به عنوان یک نوشیدنی انرژی زا و به عنوان دارو استفاده می شد.

در یونان باستان در حدود 400 سال قبل از میلاد مسیح، بقراط، پدر طب مدرن، سرکه سیب مخلوط با عسل را برای انواع بیماری ها از جمله سرفه و سرماخوردگی تجویز می کرد.

سرکه انگور صنعتی همچنین در آفریقا و چین به عنوان یک داروی جایگزین سابقه قوی دارد. حاوی ویتامین‌های C و B و همچنین اسید استیک است که جذب مواد معدنی مهم از غذاهایی که می‌خوریم را افزایش می‌دهد و سرعت تبدیل کربوهیدرات‌ها به قند را کاهش می‌دهد.

اخیراً، سرکه انگور صنعتی برای پاکسازی رژیم های سم زدایی، کاهش وزن، کنترل دیابت، کاهش کلسترول و موارد دیگر محبوب شده است. برای شنیدن این خبر، سرکه سیب و سرکه انگور صنعتی یک درمان امروزی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.