با مصرف صابون گوگرد ۹ درصد از شر آکنه های بدن خود خلاص شوید

چرا صابون بدن مایع بهتر از صابون نواری است؟

از نظر مواد تشکیل دهنده، شستشوی بدن احتمالا بیشتر شبیه صابون نواری است تا ژل دوش. این به این دلیل است که محصولات شستشوی بدن اغلب از مکانیسم پاکسازی مشابه صابون نواری استفاده می کنند:

آنها لایه روغنی کثیفی روی پوست را می شکنند و عوامل بیماری زا را از بین می برند و حاوی ترکیبی از موادی هستند که به درمان بیماری های پوستی رایج کمک می کنند.

با این حال، صابون مایع به طور کلی بر صابون گوگرد ۹ درصد ترجیح داده می‌شود، زیرا ماده اصلی آن عنصر کف‌کننده‌ای را فراهم می‌کند که صابون نواری معمولی این کار را نمی‌کند و استفاده از آن را هنگام تمیز کردن دوش بسیار کارآمدتر و آسان‌تر می‌کند.

همچنین صابون نواری باعث خشکی پوست می شود. به گفته فروشنده دوستدار محیط زیست Kankan، این به این دلیل است که سطح pH صابون نواری معمولاً در حدود 9-10 است که به طور قابل توجهی بالاتر از سطح pH طبیعی پوست 6-7 است.

 از طرف دیگر، بیشتر شوینده‌های بدن از موادی مانند دسیل گلوکوزید استفاده می‌کنند که سطح pH آن بین ۳ تا ۵ است.

این متخصص صابون می گوید: «این [مواد] آن را برای انواع پوست، به ویژه پوست های حساس، بسیار ملایم و غیر خشک می کند.

چرا صابون مایع بدن بهتر از ژل دوش است؟

همانطور که در بالا ذکر شد، ژل های دوش در مقایسه با صابون مایع، قوام نازک تری دارند، که باعث می شود قدرت کمتری داشته باشند و بنابراین برای پوست مغذی نیستند. ژل‌های دوش ترجیح می‌دهند به جای ریشه‌یابی مشکلات پوستی مانند خشکی، روی ایجاد بوی خوب تمرکز کنند.

شستشوی بدن، به دلیل غلیظ تر بودن، اغلب بسیار بیشتر از ژل های دوش دوام می آورد، زیرا مقدار مورد نیاز برای پاکسازی به میزان قابل توجهی کمتر است.

یکی از موارد مورد علاقه T3 شست و شوی بدن گلوله و استخوان با بازیابی خنک کننده است. این صابون مایع با تمرکز بر بهبود عملکرد ورزشی و فیزیکی، به لطف یک ماده قدرتمند نعناع، ​​اثر طراوت شدیدی را ایجاد می کند.

 در همین راستا، شستشوی بدن فعال Nuasan، معجون پر از روغن های عضله دوست مانند منیزیم و آرنیکا است که باعث می شود بعد از ورزش کمتر احساس درد کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.