مجموعه …  شما را به خرید بهترین محصولات انواع زالو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشی زالوی مولد در بازار

عمده فروشی زالوی مولد

عمده فروشی زالوی مولد در بازار باعث شده که این محصول با کیفیت بالا و با ارزانترین قیمت در سراسر کشور عرضه شود و کسب رضایتمندی حداکثری مشتری خود باشد.

عمده فروشی زالوی مولد

زالوی مولد

زالوی های مولد زالوهایی هستند که وزن آن ها پنج گرم و دارای کمربند تناسلی می باشد. زالوی پزشکی حداقل 8 بار تغذیه به زالوی مولد تبدیل می شود. زالوهای پزشکی تا سن 2 سالگی امکان تکثیر شدن ندارند و از سن 2 سالگی به بلغ جنسی می رسند و به زالوی مولد تبدیل می شود.
البته تکثیر زالوی مولد بستگی به دفعات تغذیه و کیفیت غذایی که آنها مصرف می کنند دارد. زالو ها دارای انواع جنس نر و ماده هستند که که با جفت گیری می توانند تولید مثل کنند.
زالوها به طور تمام طبیعی در ماه های بهار و تابستان جفت گیری می کنند ولی در کارگاه های پرورش زالو، دو الی سه بار در سال در داخل کشور در تمامی فصول سال با ایجاد شرایط مصنوعی زالوی مولد به جفت ریزی و تخم ریزی می کنند.
زالوی مولد بعد از 8 بار زایش طی چهار سال کم کم قدرت جفت گیری کاهش می یابد و متر تکثیر می کند در اینجا رشد جسمی زالو بیشتر شده و به عنوان زالو طبی بزگ برای کلیه قسمت های بدن (دست، پا، کمر و پشت) استفاده می شود .

عمده فروشی زالوی مولد

مرکز توزیع زالو طبی مولد

این شرکت مرکز توزیع زالوی مولد می باشد و از همکاران و افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند و یا عطاریها و پزشکان محترم می توانند با خیالی آسوده در زمینه تهیه زالوی خود چه به صورت عمده و چه به صورتی تکی خواستند به اعتماد کرده و تهیه نمائید.
زالو های مولد با برند این شرکت بوده و از تولید و پرورش یافته مستقیم و بدون واسطه به دست مشتریان با بهترین قیمت و با کیفیت عرضه می نماید. مشاور فروش زالو این شرکت که مرکز تخصصی فروش زالو می باشد با ارائه جدیدترین متد های روز به شما علاقمندان این حرفه ارائه می گردد.
ارئه مشاور خرید و همچنین فروش زالوهای مولد در سنین مختلف و در سایزهای مختلف یکی از چندین خدمان متنوع این گروه می باشد که جهت کسب اطلاعات در این زمینه با ما در ارتباط باشید.

عمده فروشی زالوی مولد

فروش زالوی طبی مولد مرغوب و ارزان

بزرگترین بازار فروش انواع زالوی طبی مولد مرغوب و ارزان در مرکز تهیه و پرورش زالو این شرکت می باشد که در کوتاه ترین زمان ممکن زالوی طبی خریداران ارسال می کند. استفاده از زالو طبی مولد مرغوب برای موفقیت درتولید اصلی ترین نقش را ایفا می کند.
این شرکت زالوی طبی مولد مرغوب و ارزان را به منظور ارتقای کیفیت و کمیت تولید در ایران انجام می دهد. زالوی های طبی مولد این شرکت دیگر سایزهای زالوی طبی از جمله زالوی آرایشی و زالوی طبی استاندارد و همچنین لارو زالو را نیز به مشترین عرضه می کند.
مشتریان در این مرکز نگران نوسانان قیمت در بازار زالوی طبی مولد نخواهند بود و در هر زمان می توانند زالوی طبی مورد نیاز خود را در این مرکز خریداری نمایند.

من در حوزه انواع زالو مشغول به کار هستم

مجموعه …  شما را به خرید بهترین محصولات انواع زالو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *