مجموعه …  شما را به خرید بهترین محصولات انواع زالو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده عمده زالو سبز

زالو سبز

فروشنده عمده زالو سبز نقش خیلی مهمی در گسترش و پیشرفت صادرات دارد و باعث کسب درآمد و ایجاد شغل برای افراد می شوند.

بازار فروش عمده زالو سبز

شاید این حیوان کوچک زشت و چندش آور باشد ولی برای بیماری مختلف انسان به کار می رود . تولید کنندگان و فروشندگان زالو سبز را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد.

زالو سبز

در سال گذشته با تلاش دانش مخصصین پرورش زالو موفق به تکثیر زالوی سبز طبی در فصل زمستان شده اند . امروزه با تکنولوژی این شرکت زالو سبز را با تکنولوژی و کنترل دقیق فضای پرورش را به صورت کاملا علمی و برنامه ریزی شده انجام می دهد.
به طور معمول زالو سبز در سایز های کوچک برای مصارف آرایشی و استفاده در بخش حساس پوست مانند صورت به کار می رود و زالو های سایز متوسط، بیشتر در مصارف طبی کلینیکی و برای زالو درمانی در مناطق وسیعتری از بدن استفاده می شود.
سایز متوسط  از زالو بیشترین متقاضی را دارد. قابل توجه فعالان صنعت زالو طبی  سایز متوسط زالوی طبی در سایزهای آرایشی که به صورت عمده قصد خرید دارید با قیمت مناسب جهت ارسال به سراسر کشور آماده می باشد.
هنوز خیلی از مردم به شیوه سنتی بیماری های خود را درمان می کنند به همین خاطر زالو در بازار به صورت عمده خرید و فروش می شود.

زالو سبز

تکثیر زالوی طبی با روشی نوین و بستری انحصاری

این شرکت برای اولیتن بار در ایران، در تکثیر زالوی طبی در دهه اخیر با روشی نوین و بستری انحصاری تیم اجرایی شرکت زالوی سبز موفق شدند در دهه اخیر زالوی طبی نژاد مدیسنالیس و اورینتالیس که از بهترین نوع زالو های طبی جهان می باشند را تکثیر نمایند.
متخصصین این شرکت که دوره های تکثیر و پرورش زالوی های طبی را در کشور روسیه گذرانده اند، توانستند با پیاده سازی روشی نوین در بستری انحصاری برای اولین بار در کشور کوکون گیری نمایند تا فصل جدید یاز تولید زالوی طبی را در ایران رقم بزنند.
این موفقیت نوید ورود به مرحله تولید انبوه زالوی طبی در تمام طول سال را دارد و زمینه مناسبی برای ایجاد اشتغال و برداشتن گامی بزرگ در مسیر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال خواهد بود

زالو سبز

قیمت زالو سبز در بازار ایران

افزایش قیمت انواع زالو سبز در زمستان با سرد شدن هوا به دلیل کمیاب شدن زالو در طبیعت، قیمت زالوی با نوسان بالایی نسبت به فصل های دیگر روبرو است .
چرا که پرورش دهندگان سنتی فقط در فصل های گرم سال می توانند زالو برای عرضه در بازار پرورش دهند و صیادان هم صید قابل توجهی ندارند و همین باعق عدم تعادل در عرضه و تقاضا در بازار شده و قیمت زالو افزایش می یابد.
شرکت زالو سبز این مجموعه با تولید و پرورش زالوی سبز با روش های مدرن زیر نظر متخصصین دوره دیده در روسیه آماده تامین زالوی مورد نیاز سمت مصرف کنندگان این موجود ارزشمند می باشد.

من در حوزه انواع زالو مشغول به کار هستم

مجموعه …  شما را به خرید بهترین محصولات انواع زالو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *