لوله پلی اتیلن پنج لایه جایزه ویژه آرژانتینی ها در جام جهانی2022

لوله کامپوزیت لوله پلی اتیلن پنج لایه دارای مزایای مقاومت در برابر خوردگی، اتصالات محدود ونصب راحت ما از 21 سال پیش شروع به استفاده از لوله PAP در انتقال گاز سوخت کردیم.

عملکرد عالی در فضای داخلی داردکاربرد گاز بعدها، روش منحصر به فردی برای اعمال لوله PAP در انتقال گاز در فضای باز با ظاهر طراحی شدتنظیم کنتور گاز در فضای باز، که شامل افزودن لوله پوششی UPVC به عنوان یک تکنیک حفاظتی برای جلوگیری از پیری PAP است.

لوله این روش به لوله PAP اجازه می دهد تا از دیوار بیرونی ساختمان بالا رفته و مستقیماً پس از اتصال وارد خانه کاربر شود.

دارای کنتور گاز در فضای باز بدون هیچ گونه اتصالی در وسط. از سال 1996 به تدریج تعداد کاربران افزایش یافته و به نتیجه می رسد میلیون ها نفر در سطح جهان امروز، از جمله اروپا، آسیا، اقیانوسیه، آمریکای جنوبی و آفریقا.

کیفیت و کارایی نداشتم مسائل مربوط به استفاده از لوله PAP در انتقال گاز سوخت در داخل و خارج از 20 سال گذشته.

لوله کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک (PAP) نوعی استلوله با ساختار پنج لایه لایه داخلی ولایه بیرونی از پلی اتیلن ساخته شده است، وسط لایه با لوله آلومینیومی جوش داده شده استلایه آلومینیومی با لایه داخلی و خارجی یکپارچه شده استلایه های پلاستیکی از طریق پلی چسب.

در مقایسه بالوله فولادی گالوانیزه سنتی، لوله PAP ترکیب می شود. مزایای پلاستیک و فلز به عنوان کامپوزیت لوله، دارای مزایای مقاومت در برابر خوردگی است.

همچنین عمر طولانی، خم شدن بدون بازگشت، نصب آسان، در اوایل دهه 90 قرن گذشته، لوله PAP شروع به کار کردتعویض لوله های فولادی گالوانیزه برای ساختلوله کشی سیستم در سال 1996، Rifeng برای اولین بار استفاده کردPAP برای لوله های گاز داخلی برای جایگزینی سنتیلوله های فولادی گالوانیزه به منظور محبوبیت این امرتکنیک در چین، ما در شرکت کرده بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.