مجموعه …  شما را به خرید بهترین محصولات انواع زالو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش زالو ایرانی

نمایندگی فروش زالو ایرانی

نمایندگی فروش زالو ایرانی در اصفهان فعالیت خود را در زمینه زالو درمانی آغاز نموده است و انواع زالو طبی را به اکثر نقاط کشور صادر می کند.

زالو به عنوان یک کرم آبزی شناخته شده است و این جانور دارای قابلیت های متعددی بوده است که می توان به انبساط و انقباض اشاره نمود. البته زالو ها دارای اندازه های متفاوتی هستند که نوع استاندارد آن ها 3 تا 25 سانتی متر بوده است و عرض بدن آن ها به یک سانتی متر می رسد. نمایندگی فروش زالو ایرانی از طریق شبکه های مجازی به فروش این محصول با قیمت مناسب پرداخته است.

نمایندگی فروش زالو ایرانی

معرفی انواع زالو طبی ایرانی

زالو ها موجودات آبزی بسیار مفیدی می باشند که در طب سنتی و نوین استفاده می شوند. این موجودات در انواع مختلفی یافت می شوند که عبارت اند از:

  • زالو طبی
  • زالو سمی

زالو طبی خود دارای چندین نمونه مختلف بوده است و از فواید بسیار زیادی برخوردار بوده و همچنین در طب نوین در زالو درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. البته گفته می شود که زالو های پزشکی دارای اندازه 5 الی 12 سانتی متر طول می باشند و در رنگ های مختلفی در بازار دیده می شوند.
از انواع زالو های طبی که در بازار ایران بیش ترین میزان فروش را به دنبال دارند، می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • زالو هایی با رنگ سبز
  • زالو هایی با رنگ حنایی
  • زالو هایی با رنگ زیتونی تیره
  • زالو هایی با رنگ زرد
  • زالو هایی با رنگ قرمز

نمایندگی فروش زالو ایرانی

نمایندگی فروش زالو ایرانی

زالو، از موجودات آبزی بسیار عالی و مفیدی است که در زالو درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. البته بیش ترین استفاده از زالو ها در زالو درمانی مربوط به موجوداتی است که در آب های خزه دار رشد می کنند و این نوع زالو ها کاملاً بهداشتی و استاندارد هستند.
نمایندگی فروش زالو ایرانی انواع زالو را به دو صورت زیر در بازار عرضه می دارد که عبارت اند از:

  1. فروش زالو به صورت عمده
  2. فروش زالو به صورت جزئی

خریدار اصلی زالو، بیمارستان ها، کلینیک ها و… می باشند چرا که این موجود زنده می تواند در درمان بسیاری از بیماری ها مفید باشد.

نمایندگی فروش زالو ایرانی

خرید و فروش زالو از نمایندگی ها

بزرگترین نمایندگی فروش انواع زالو ایرانی در اصفهان بوده و بهترین انواع زالو را با قیمت بسیار عالی به مشتریان عرضه می دارد. گفته شده است که بیش از 24 نوع آنزیم داخل بزاق زالو یافت می شود که در بهبود اکثر بیماری ها مؤثر و مفید می باشد.
خرید و فروش زالو از نمایندگی ها در کاهش قیمت و هزینه تأثیرگذار بوده است و اما شما مشتریان عزیز می توانید این نوع موجود زنده را به صورت اینترنتی از سامانه های آنلاین خریداری فرمایید، فقط کافی است با راه های ارتباطی سایت های مرتبط در تماس باشید.

من در حوزه انواع زالو مشغول به کار هستم

مجموعه …  شما را به خرید بهترین محصولات انواع زالو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *