مشاوره و سفارش

زالو شمال

زالو شمال وقتی می گوییم می توانیم حدس بزنیم که این زالو ها در کجا تولید میشود. شهر های مازندران، گیلان و گلستان زمینه رشد این موجودات را فراهم دارند و معمولا تولیدات را به طور عمده انجام می دهند. زالو شمال از نظر کیفی در نمونه های متفاوت است که بهترین آن ها که به رن سبز تیره است برای درمان بیماری ها استفاده می شود. در ادامه چند نمونه از اثرات درمانی آن ها را ذکر می کنیم که به قرار زیر است:
۱. کاهش ورم چشم ۲. درمان آرتروز ۳. درمان بیماری های چشم ۴. درمان بیماری های مفصلی ۵. درمان صدمات و کوفتگی ها

زالو طبی

معاملای که در زمینه زالو طبی در بازار ها انجام می شود برخی عمده و برخی جزیی هستند. خریداران عمده به خوبی از مزایای خرید عمده زالو طبی اطلاع دارند. زیرا قیمت عمده زالو طبی از قیمت جزیی این موجودات ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد. قیمت عمده انواع زالو طبی توسط تولید کنندگان بر اساس نظر کارشناسان تعیین می گردد که در ادامه عوامل تاثیر گذار را ذکر می کنیم:
۱. نژاد زالو طبی ۲.نحوه تغذیه و پرورش زالو طبی ۳. نحوه تجارت زالو طبی ۴. اندازه زالو طبی ۵. میزان مولد بودن زالو طبی

زالو ایرانی


از نمونه زالو هایی که در جهان برای فروش ارائه می گردد و مطرح می باشد زالو ایرانی است. این زالو ها در درجه های کیفی متفاوتی هستند و به همین سبب است که در بازار ها شاهد تنوع در نرخ روز زالو ایرانی هستیم. نرخ این موجودات به عوامل متعددی بستگی دارد که می تواند نرخ را کاهش و یا افزایش دهد. نرخ روز زالو ایرانی بعد از این که بر اساس عوامل ذکر شده تعیین شد مشتریان می توانند در بازار های ایرانی برای خرید به نمایندگی های مجاز و فروشگاه های اینترنتی مراجعه کنند. انواع و اقسام زالو ها در اندازه های متفاوت در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی …. ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع زالو آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه نام برند شما

نام مدیر مجموعه